Uncategorized

Studia i co dalej? – spotkanie studentów WH UPH z Panem Andrzejem Cichockim

27 kwietnia godz. 10:00 w auli 0.8A WH UPH odbędzie się spotkanie z Panem Andrzejem Cichockim, dyrektorem, prawnikiem największych firm finansowych w kraju, który odpowie na pytanie „Studia i co dalej?” Spotkanie odbędzie się przy wsparciu naszego Instytutu i dyrektor Centrum Marketingu i Public Relations IKRiBL – Ireny Żukowskiej.

13227218_573467229491984_5896142012029316640_n
Andrzej Cichocki: Life Coach (źródło: strona Andrzeja Cichockiego)

Andrzej Cichocki – prawnik, dyrektor największych firm finansowych w kraju (AIC Petrol, AIG Amplico Life S.A, Allianz Polska, PZU, AXA Polska), obecnie: Wiceprezes Zarządu KLG S.A. Jest autorem książki „Pokonać siebie”, mówcą oraz motywatorem, który – w odróżnieniu od innych nie boi się najtrudniejszych wyzwań – pracy z osobami niepełno­sprawnymi i osadzonymi. To również autor licznych publikacji mających uświadomić wagę kodeksu etycznego i inteligencji emocjonalnej w biznesie (Brief, Harvard Business Review, Puls Biznesu). Uczestnik prelekcji oraz wystąpień mających na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą. Jest wyjątkowo efektywnym managerem, budującym swoją skuteczność od ponad 23 lat, dzięki świadomym decyzjom i konsekwencji. Realizowana przez lata strategia rozwoju siebie, a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów oraz duże doświadczenie korporacyjne na stanowiskach kierowniczych i zarządczych, uczyniły z niego eksperta.

Jest przekonany, że biznes i życie osobiste są ze sobą nierozerwalnie związane – łączy je czas dany nam na to, aby zrozumieć, nauczyć się czy doświadczyć. To, co staje się naszym udziałem – sukces czy porażka – nie zależy od innych ludzi czy okoliczności. Zależy od tego, jakie decyzje podejmiemy i na ile precyzyjnie (realnie) zaplanujemy swoją drogę do celu.

Strona Andrzeja Cichockiego: Life Coach

ZAPRASZAMY!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s